محل تبلیغات شما
آه برای من معمایی است که فقط با دست های مهربان و چشم های نافذ دوست داشتن حل می شود آه برای من فقط یک واژه یا یک اسم صوت نیست نقش آه برای من منادایی است که همیشه از پشت سر از روبه رو صدایم می زند و تقدیر دوستی با درخت با سبزه های پیاده رو با سایه های رهگذران با افق با شنیدن صداهایی که از هر طرف مرا گرفته اند را رقم می زند من با واژه ها مثل املای دبستانی یا انشای دبیرستانی نمی نگرم من به واژه ها به چشم یک دوست یک زندگی یک آرزو ویک نقش زنده ای که بر دلم تصویر می شوند نگاه می کنم آه» از آن واژه هاست که دست های مرا وقتی دراز می شوند و خالی برمی گردند و قدم های مرا وقتی مسافت پیاده رو را بی هیچ آرزویی و بی هیچ هدفی می پیمایند را تصویر میکند آه می تواند اینگونه قلم مویش را به دست بگیرد تا اینچنین مرا به بوم تصویر خیال انگیزسلاخی کند و اینگونه در دست باد در دست تقدیر در دست عابران غریب در دست نیمکت های خالی رو به افق در دست باد بسپارد آه می تواند اینگونه واژه ای باشد .

مشاعره حافظ با صائب تبریزی و شهریار و یک شاعر با شعور

شعری به ظرافت عشق

معمولی باشیم؛ این یعنی همان خوشبختی و موفقیت

های ,واژه ,یک ,تصویر ,رو ,مرا ,در دست ,آه برای ,برای من ,بی هیچ ,دست باد

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سردار شهید حسین دهنوی cargeketi جامعه‌شناسی اطلاعات دشمن خودارضایی ( ترک خودارضایی ) Michael's page پایان نامه,رشته تربیت بدنی,رشته ادبیات,دانلود,رشته راه و ترابری,رشته مشاوره,رشته هوا و فضا,رشته روانشناسی,رشته نقشه کشی صنعتی,رشته اقتصاد,رش creatatderte دریافت کارت بازرگانی گرافیک رایانه ای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اسپادانا 2020