محل تبلیغات شما
امروز صبح که برای اداره می رفتم برگ های پاییزی درخت خرمالو روی موزایک ریخته بودند با خودم گفتم این می تواند برای ذهن من و ذهن خانم خانه تهدیدی باشد و نیز فرصتی ،تهدید از این رو که پشت سر هم باید برگ را جمع کرد و جارو زد و چقدر بد است این برگ های خرمالو که اینگونه ما را اذیت می کنند و حیاط خانه را نامنظم و کثیف ، و با نگاهی دیگر می توان گفت که این برگ های پاییزی درخت خرمالو چقد جالب و زیبایند و قتی بر پهنه ی موزائیک حیاط خانه می ریزند تابلویی نقاشی از برگ های زرد پایییزی را ترسیم می کنند چقد ر به چشمان ما زیبایی می بخشند و چه زیبا هستند با تغییر نگاه تهدید را بعه فرصت تبدیل می کنیم و از چیزی که می رفت ذهن و فکر ما را مشغول به منفی بافی در باره آن کند ولی ذهن و چشممان را مزین به زیبایی کرد و چه چیزی بهتر ازاین می تواند به ما زیستن خوب و حیات طیبه را بیاموزد این یعنی باور عاشقانه این یعنی توجه و تمرکز که اگر مثبت باشد به صورت مثبت در زندگی ما گسترده و فراوان می شود و اگر منفی باشد نیز به همان منوال در ذهن و زیستن ما جاری و ساری و فراوان و گسترده می شود .

مشاعره حافظ با صائب تبریزی و شهریار و یک شاعر با شعور

شعری به ظرافت عشق

معمولی باشیم؛ این یعنی همان خوشبختی و موفقیت

ذهن ,برگ ,های ,فراوان ,خرمالو ,خانه ,برگ های ,می شود ,ذهن و ,توجه و ,و تمرکز

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هامون جینا | عکسـ ها و مطالبـ داغ pettheaducyc فروشگاه های اینترنتی terccasttefin arkaperdi rabackfullprot snowfolkpamu Cheap NFL Kansas City Chiefs Jerseys, Put It with Inspiration. جهان پرچم،فروش پرچم،تولید پرچم،خرید پرچم،چاپ پرچم، رومیزی،پرچم تشریفات،پرچم اهتز